«До Лазурного ми їхали за креативом і натхненням» — Новый день

Херсонские новости

У Скадовському районі відбувся перший Літній освітній фестиваль.
«Я їхала сюди за натхненням», — зізнається директорка Новокаховської школи №3 Ірина Дубас. Разом із колегами з усіх районів області вона стала учасницею першого Літнього освітнього фестивалю, який пройшов у Лазурному з 19 по 21 серпня.

— За час карантину ми дуже скучили за живим спілкуванням. А на цьому заході можна зустрітися з колегами, познайомитися з новими для себе людьми, обмінятися досвідом. Таку можливість просто не можна упустити! – переконана Ірина Дубас.

— На фестивалі я побачила саме те, чого завжди очікувала від подібних заходів: креативності, нестандартності і виходу за межі звичайних класів. Це те, що дозволяє нам набути якісно нових знань і змінювати освіту на краще, — погоджується з колегою директорка Каховської школи №4 Галина Гондарева.

За натхненням і креативом разом із ними до спортивно-оздоровчого табору «Буревісник» Херсонського державного університету приїхали 158 директорів шкіл і їх заступників. На шести майданчиках на галявині, алеї під маслинами або просто на пляжі вони могли пройти курс арттерапії за допомогою запальної зумби, навчитися як просувати сайт своїх закладів в інтернеті, як не допустити емоційного вигоряння на роботі, як протистояти кібербулінгу або успішно управляти освітнім процесом дистанційно.

Кожен день починався з дихальної гімнастики і йоги на морському узбережжі, а завершувався різноманітними квестами і розважальною програмою.

— Нічого подібного на Херсонщині ще не було, — запевнив ректор ХДУ Олександр Співаковський. – Ми дуже хотіли саме в такому форматі об’єднати освітян і колектив нашого університету. Бо ми хочемо бути ближчими до вчителів. А за допомогою подібних зустрічей, майстер-класів та неформального спілкування можна більш успішно комунікувати та закласти важливу цеглинку в побудову успішного освітнього середовища в нашій області.

— Перед тим як проводити цей захід ми провели опитування серед освітян. Дізналися, чи є потреба в подібному фестивалі, який формат їм здається найбільш цікавим? Бажаючих приїхати сюди було дуже багато. На жаль, через брак місць ми змогли прийняти вдвічі менше людей. Але я впевнена, що такий фестиваль стане традиційним і в майбутньому його зможе відвідати більше учасників, — прокоментувала начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Ірина Дробиш.

За її словами, перед управлінням напередодні нового навчального року стояло завдання охопити всі ланки освітнього процесу: вчителів, учнів і їх батьків. Для перших вирішили провести такий триденний освітній інтенсив на березі моря, щоб вони могли не лише отримати нові знання, а й трохи відпочити.

— Бо не всім вдалося дійсно відпочити через спричинені карантином зміни в строках минулого навчального року, проведення вступної кампанії. Сподіваюсь, що набуті на першому Літньому освітньому фестивалі допоможуть його учасникам і учасницям організувати діяльність своїх закладів та освітній простір з використанням надсучасних, інноваційних та передових тенденцій та технологій, — додала Ірина Дробиш.

Вона також повідомила, що 28 серпня на базі Херсонської академії неперервної освіти відбудеться перший форум для батьків, присвячений їх співпраці з освітніми закладами в умовах пандемії:
— Ми хочемо ознайомити батьків з особливостями освітнього процесу в новому навчальному році і обговорити можливу співпрацю шкіл з батьківською громадськістю в умовах очного, дистанційного та змішаного навчання. Сподіваюсь, цей форум буде корисним для всіх його учасників і ми зможемо почути один одного та врахувати всі висловлені побажання.
Олег БАТУРІН.
Фото автора.


Источник

Пейнтбольные клубы Херсона

Пейнтбол Херсон

Онлайн уроки пианино для детей

Херсонские новостиУ Херсоні вже є академічний музично-драматичний театр, а тепер академічн

Херсонские новостиУ Херсоні вже є академічний музично-драматичний театр, а тепер академічн

Херсонские новостиВ Херсонском областном краеведческом музее Ко Дню Независимости Украины

Херсонские новостиУкраїнські кіновиробники минулого тижня завітали до Херсонської області,

Херсонские новостиЕдинcтвенным фактoрoм, кoтoрый привел к трагичеcким coбытиям в Илoвайcке в

Херсонские новостиУ Херсоні вже є академічний музично-драматичний театр, а тепер академічн

Херсонские новостиУкраїнські кіновиробники минулого тижня завітали до Херсонської області,

Херсонские новостиПандемія кoрoнавіруcу пoказала, наcкільки м

Херсонские новостиГлави інoземних дипміcій та керівники предcтавництв міжн

Херсонские новостиТрагедия на детской площадке: на грани жизни и смерти оказался ребенок.

Херсонские новостиНова локація для гарного настрою та посмішок – «Лабіринт сміху» – відсьо

Херсонские новости

Херсонские новостиCьoгoдні в Україні вшанoвують пам’ять працівників o

Херсонские новости

Херсонские новости

Херсонские новостиCвященний Cинод ПЦУ, який відбувcя у Києві 21 cерпня, звільнив митрополитa Cімфероп