Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Херсонщині 18.08.2020

Херсонские новости

За останню добу проведено 316 ПЛР-досліджень  та 1418 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу.
Зафіксовано 8 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19:
 

жінка, 40 років, громадянка Німеччини, на момент виявлення перебувала в  м.Скадовськ. Обстежена з підозрою на COVID-19. 
жінка, 43 роки, медичний працівник, жителька с. Зміївка Бериславського району. Контактувала з раніше виявленим хворим на COVID-19 у сім'ї.
жінка, 37 років, жителька м. Каховка. Перебувала на території зі значним поширенням COVID-19.  
дівчинка, 12 років, жителька м. Херсон (Дніпровський район). Контактувала з раніше виявленим хворим на COVID-19 у сім'ї.

Їх стан задовільний, перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. 
А також:

жінка, 81 рік, жителька с. Томарине Бериславського району. Контактувала з раніше виявленим хворим на COVID-19 у сім'ї. Стан важкий, госпіталізована до Бериславської ЦРЛ.
чоловік, 84 роки, житель с. Зміївка Бериславського району. Обстежений як хворий на  пневмонію. Стан важкий, госпіталізований до Бериславської ЦРЛ.
жінка, 56 років, жителька м.Львів. Обстежена як хвора на пневмонію. Стан важкий, госпіталізована до обласної інфекційної лікарні.
жінка, 53 роки, жителька м.Херсон (Суворовський район). Обстежена як хвора на двобічну пневмонію. Стан важкий, госпіталізована до обласної інфекційної лікарні.

Встановлюється коло контактних осіб.
Тож наразі в області 312 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.
З них:
221 людина поборола недуг;
85 - інфіковано на COVID-19;
6 - померли.
Всього в області визначено для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19 10 закладів охорони здоров’я першої хвилі, у яких розгорнуто 429 ліжок.
Обласна інфекційна лікарня потужністю 141 ліжко-місце, на лікуванні перебуває 35 осіб, що становить 24,82% зайнятих ліжок.
Голопристанська ЦРЛ потужністю 10 ліжко-місць, на лікуванні перебуває 1 особа, що становить 10% зайнятих ліжок.
Звертаємось до кожного: будьмо свідомими та пильними.
Рекомендації МОЗ прості та обов‘язкові для всіх без виключення:
маски
соціальна дистанція
використання санітайзерів

Дотримання цих правил рятує життя. Не нехтуйте ними, хвороба може спіткати кожного!

Источник

Епідемія коронавірусу та всеукраїнський карантин цього року не дали змогу провести славнозвісний фестиваль «Мельпомена Таврії» наприкінці травня – початку червня, як завжди.

Доверчивость наших земляков просто поражает. Их домовладения и грабить силой не надо: сами откроют двери, и несмотря на все предостережения и призывы к бдительности, запустят преступников.

Оновлено інформацію про стан виконання робіт на об'єктах "Великого будівництва".
До переліку в цьому році увійшли:
- 6 садочків (1 перехідний об'єкт на 2021 рік);

Епідемія коронавірусу та всеукраїнський карантин цього року не дали змогу провести славнозвісний фестиваль «Мельпомена Таврії» наприкінці травня – початку червня, як завжди.

Дo увaги херсoнців - перелік oснoвних зaхoдів нa День містa, який цьoгo рoку святкувaтимуть 19 вересня.Нaгaдуємo, щo oснoвні зaхoди трaдиційнo відбувaтимуться нa 4-х лoкaціях:- вулиця Сувoрoвa;- мa

Пушку с набережной в Херсоне не украл один их кандидатов в мэры, как об этом уже успели заявить анонимные Телеграм-каналы.Ее сняли для того, чтобы привести в порядок.Об этом МОСТу рассказал директо

В Херсоне сегодня днём произошло очередное дорожно-транспортное происшествие.

Вчитeлька oднієї зі шкіл Хeрсoна oпинилася на лаві підсудних.

В Херсоне сегодня днём произошло очередное дорожно-транспортное происшествие.

Злоумышленник совершал кражи на территории Киевской, Винницкой и Одесской области, а затем возвращался домой в Херсон.

По словам помощника народного депутата Павла Павлиша Романа Завгороднего проблемы с освещением в городе связаны с тем, что КП «Херсонгорсвет» не прошло проверку счетчиков, об этом он сообщил в своё

В Скадовске сегодня в четвёртом часу утра спасателям сообщили о дорожной аварии, случившейся возле посёлка Таврия.По неизвестной причине легковой автомобиль слетел с дороги в кювет и перевернулся.

На Арабатской стрелке житель села Счастливцево Генического района Херсонской области Дмитрий Борисенко заметил оползень и обвал почвы на одном из вероятных курганов.

Smart Maritime Group в пятницу, 11 сентября, проведет церемонию спуска очередного насыщенного корпуса танкер-химовоза «MONTEVERDI».

Раніше Сергій Харченко розповідав прo тaрифи, бoрги нaселення тa мaсштaбний прoект із МБРР.Ж: А як взагалі підприємствo пoтрапилo у цeй прoeкт?Х: У 2014 рoці Міністeрствo рeгіoнальнoгo рoзвитку прo

Работники Управления борьбы с наркопреступностью в Херсонской области разоблачили 71-летнего жителя Олешковское района в выращивании конопли.