Вже й засуджені дороги на Херсонщині латають — Новый день

Херсонские новости

До ремонту доріг у Херсоні та приміських районах уже залучають засуджених. Дві фірми, які виконують ці підряди у обласному центрі та приміських районах, уклали відповідні угоди із адміністрацією Північної виправної колонії № 90. І тепер два десятки чоловіків, котрі відбувають тут покарання, працюють над модернізацією транспортної інфраструктури. Причому не безкоштовно: їм платять мінімальну зарплату, а у вихідні дні розраховуються за подвійною ставкою. Завдяки чому ті працівники, у кого є на волі діти, змогли переказати родинам зароблені гроші на підготовку до нового навчального року.
Начальник Північної ВК-90 Євген Соболєв каже, що робота в колонії і поза її межами зараз є максимум для 160 засуджених. Тоді як за наявності замовлень виробничих площ вистачило б, аби забезпечити заробітком 300-350 осіб. І проблема загострюється, оскільки чисельність «спецконтингенту» у пенітенціарному закладі збільшується. Оскільки чимало аналогічних «зон» середнього рівня безпеки, де утримують рецидивістів, в Україні або вже закрили, або готують до закриття (зокрема, на Київщині та Одещині), нових засуджених з різних регіонів тепер етапують саме до Херсона. Як результат, протягом лише останніх двох місяців кількість засуджених у Північній ВК-90 збільшилася з 732 до 850 осіб.
Приміщень тут вистачає для розміщення понад тисячі осіб, та питання не тільки в даху над головою, їжі й нормальному побуті. Однак для виправлення та соціальної адаптації у «зеків» повинна бути ще й можливість працювати. Й навчитися на життя й утримання родини саме заробляти гроші, а не красти чи відбирати їх силоміць. Роботи ж їм не вистачає: керівництво колонії навіть зверталося до Херсонської  міськради з проханням про підтримку (адже тут можуть виконувати й комунальні підряди на виготовлення лавочок, сміттєвих баків тощо). Та добилися тільки обіцянки допомогти колись – якщо в муніципальній скарбничці з’являться додаткові надходження. Та коли це буде за нинішньої економічної скрути, і чи буде взагалі, ніхто із певністю сказати не може.
Сергій ЯНОВСЬКИЙ.


Источник

Епідемія коронавірусу та всеукраїнський карантин цього року не дали змогу провести славнозвісний фестиваль «Мельпомена Таврії» наприкінці травня – початку червня, як завжди.

Доверчивость наших земляков просто поражает. Их домовладения и грабить силой не надо: сами откроют двери, и несмотря на все предостережения и призывы к бдительности, запустят преступников.

Оновлено інформацію про стан виконання робіт на об'єктах "Великого будівництва".
До переліку в цьому році увійшли:
- 6 садочків (1 перехідний об'єкт на 2021 рік);

Епідемія коронавірусу та всеукраїнський карантин цього року не дали змогу провести славнозвісний фестиваль «Мельпомена Таврії» наприкінці травня – початку червня, як завжди.

Дo увaги херсoнців - перелік oснoвних зaхoдів нa День містa, який цьoгo рoку святкувaтимуть 19 вересня.Нaгaдуємo, щo oснoвні зaхoди трaдиційнo відбувaтимуться нa 4-х лoкaціях:- вулиця Сувoрoвa;- мa

Пушку с набережной в Херсоне не украл один их кандидатов в мэры, как об этом уже успели заявить анонимные Телеграм-каналы.Ее сняли для того, чтобы привести в порядок.Об этом МОСТу рассказал директо

В Херсоне сегодня днём произошло очередное дорожно-транспортное происшествие.

Вчитeлька oднієї зі шкіл Хeрсoна oпинилася на лаві підсудних.

В Херсоне сегодня днём произошло очередное дорожно-транспортное происшествие.

Злоумышленник совершал кражи на территории Киевской, Винницкой и Одесской области, а затем возвращался домой в Херсон.

По словам помощника народного депутата Павла Павлиша Романа Завгороднего проблемы с освещением в городе связаны с тем, что КП «Херсонгорсвет» не прошло проверку счетчиков, об этом он сообщил в своё

В Скадовске сегодня в четвёртом часу утра спасателям сообщили о дорожной аварии, случившейся возле посёлка Таврия.По неизвестной причине легковой автомобиль слетел с дороги в кювет и перевернулся.

На Арабатской стрелке житель села Счастливцево Генического района Херсонской области Дмитрий Борисенко заметил оползень и обвал почвы на одном из вероятных курганов.

Smart Maritime Group в пятницу, 11 сентября, проведет церемонию спуска очередного насыщенного корпуса танкер-химовоза «MONTEVERDI».

Раніше Сергій Харченко розповідав прo тaрифи, бoрги нaселення тa мaсштaбний прoект із МБРР.Ж: А як взагалі підприємствo пoтрапилo у цeй прoeкт?Х: У 2014 рoці Міністeрствo рeгіoнальнoгo рoзвитку прo

Работники Управления борьбы с наркопреступностью в Херсонской области разоблачили 71-летнего жителя Олешковское района в выращивании конопли.